۱۵:۲۹:۵۶ - چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملیات اجرایی فاز اول طرح جامع آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب شرق خوزستان آغاز شد
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 9990
 • عملیات اجرایی فاز اول طرح جامع آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب شرق خوزستان برای آبرسانی به ۸ شهر و منطقه استان آغاز شد. به گزارش خوزپرس، غلامرضا شریعتی درحاشیه مراسم کلنگ زنی فاز اول طرح جامع آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب شرقی استان خوزستان در شهرستان بهبهان در گفت و گو با خبرنگار […]

  عملیات اجرایی فاز اول طرح جامع آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب شرق خوزستان برای آبرسانی به ۸ شهر و منطقه استان آغاز شد.

  به گزارش خوزپرس، غلامرضا شریعتی درحاشیه مراسم کلنگ زنی فاز اول طرح جامع آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب شرقی استان خوزستان در شهرستان بهبهان در گفت و گو با خبرنگار قدس آنلاین با اشاره به اینکه پروژه آب جنوب شرق استان شامل بهبهان، آقاجاری، امیدیه و هندیجان است اظهار کرد: این پروژه از سمت دیگر نیز رامشیر، ماهشهر، بندر امام و شهرک بعثت را پوشش می دهد.

  وی افزود: فاز اول این طرح از سد کوثر به تصفیه خانه گرمز بهبهان به طول ۲۹ کیلومتر و اعتبار ۱۲۰میلیارد تومان شروع و ظرف سه سال آینده به اتمام می رسد.

  استاندار خوزستان ادامه داد: فاز بعدی این پروژه در قالب منابع مالی خارجی اجرا خواهد شد و مناقصه بین المللی آن به زودی برگزار می شود.

  شریعتی گفت: امیدواریم در راستای مصوبه دولت و دستور رئیس جمهور مبنی بر حل مشکلات تامین آب شرب و فاضلاب استان خوزستان بتوانیم در طول سه سال مشکلات این حوزه را برطرف کنیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  خوز پرس عربی خوزپرس خوزپرس خوزپرس خبر فارسی تابناك وب