۸:۱۱:۴۷ - چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان:
مردم شهرهای جنوبی استان از سلامت آب شرب مطمئن باشند / بزودی شرایط به حالت عادی باز می گردد
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 10930
 • خوزپرس: معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بروز آلودگی رودخانه کارون در مقطع دارخوین – شادگان نسبت به سلامت آب شرب شهروندان اطمینان داد و گفت : بمنظور اطمینان کامل از سلامت مردم و جلوگیری از ورود آلودگی به تاسیسات و شبکه توزیع ، برداشت آب از رودخانه متوقف شده است و کمبود آب مورد نیاز شهر شادگان از تاسیسات آبرسانی غدیر و آب حیات تامین می گردد.

  به گزارش خوزپرس به نقل از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، علیرضا قرینه با اعلام این مطلب اظهار نمود : با بررسی های صورت گرفته منشاء آلودگی که مربوط به شستشوی مخازن کارخانه قیر بخش خصوصی بوده شناسایی و از ادامه ورود پساب به رودخانه کارون جلوگیری به عمل آمد.

  قرینه با بیان اینکه تمامی تمهیدات و اقدامات تامینی و پیشگیرانه انجام شده است به مردم شهرهای جنوبی استان خوزستان اطمینان داد که آب شرب سالم و بهداشتی است و جای هیچگونه نگرانی نیست و به زودی شرایط به حالت عادی بازمی گردد.

  وی با اشاره به افت فشار آب در شهر شادگان بیان داشت : در حال حاضر با افزایش ظرفیت آبرسانی از تاسیسات آب غدیر و آب حیات آب مورد نیاز شادگان در حال تامین است اما تا زمان رفع آلودگی رودخانه و اعلام مراجع ذی صلاح جهت امکان برداشت مجدد آب از رودخانه کارون لازم است شهروندان در مصرف آب صرفه جویی نمایند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  خوز پرس عربی خوزپرس خوزپرس خوزپرس خبر فارسی تابناك وب