۲۱:۰۹:۵۱ - چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار اندیمشک:
حجم بدهی شهرداری اندیمشک سنگین است/ اجازه نخواهیم داد حقوق معوقه در شهرداری ایجاد شود
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 10516
 • خوزپرس: شهردار اندیمشک خدمت را وظیفه ذاتی شهرداری به شهروندان دانست و گفت: دیگر اجازه نخواهیم داد حقوق معوقه در شهرداری ایجاد شود و لازمه پرداخت معوقات و رونق خدمات در شهرداری مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض است.

  داوود بحیرایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خوزپرس در اندیمشک با بیان اینکه برای خدمت‌رسانی به عموم شهروندان ۱۰ پارک محله‌ای در شهر اندیمشک بهسازی می‌شود اظهار کرد: روشنایی میدان‌ها و انجام روکش آسفالت در محدوده کوی رسالت توجه به پارک‌ها با توجه به وضعیت آب‌وهوایی مناسب در ماه‌های آتی و برای ایجاد مراکز تفریح شهروندان و ارائه خدمت با کیفیت و ساماندهی فضاهای سبز شهری در اندیمشک آغاز شده است.

  وی از پرداخت سه حقوق در دوره ۸۳ روزه شورای شهر پنجم در اندیمشک خبر داد و افزود: تا زمانی که من به‌عنوان شهردار مسؤولیت را در شهرداری اندیمشک به عهده‌دارم به هیچ وجه اجازه به تعویق افتادن حقوق پرسنل را نخواهم داد و در صورت امکان اقدام به پرداخت حقوق معوقه کارکنان مبادرت خواهیم کرد.
  شهردار اندیمشک خدمات شهری از قبیل فضای سبز، ایمنی و عمرانی را وظایف اولیه شهرداری‌ها خواند و تصریح کرد: دیگر اجازه نخواهیم داد حقوق معوقه در شهرداری ایجاد شود و لازمه پرداخت معوقات و رونق خدمات در شهرداری مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض  است.

  وی اولویت سیستم ستادی شهرداری اندیمشک را پرداخت مطالبات تا حد بضاعت شهرداری دانست و گفت: حجم بدهی شهرداری اندیمشک متأسفانه سنگین بوده و امکان پرداخت معوقات در یک زمان کوتاه ممکن نبوده و امکان پرداخت بدهی‌ها وجود ندارد.

  بحیرایی اظهار کرد: بودجه شهرداری از یک بخش عمرانی و بخش جاری تشکیل‌شده و سعی ما بر این است که با توجه به حجم فضای سبز کیفیت رسیدگی به فضای سبز و پارک‌ها پایین بوده که با برنامه‌ریزی انجام‌شده برای نگه‌داری اقدامات لازم در حال بررسی و طراحی اقدامات لازم هستیم.
  وی افزود: یکی از مباحث مهم در بحث خدمات کمبود ماشین‌آلات مکانیزه، آموزش شهروندان است و در این راستا برنامه‌ریزی گسترده انجام‌شده و برای کسب مجوزات لازم برای خرید از شورای شهر پنجم نیازهای شهرداری اندیمشک تدوین و به شورای شهر پنجم ارائه‌شده است.
  شهردار اندیمشک لکه‌گیری آسفالت ناشی از ترانشه خدمات دستگاه‌های اجرایی در شهر را به عهده هر شرکت خدمات‌رسانی بیان و تصریح کرد: این امر طبق توافقی که بوده توسط شهرداری انجام‌شده اما مسؤولیت لکه‌گیری ترانشه با دستگاه‌های خدمت رسان در تمام شهرها در کشور محسوب می‌شود.
  وی بدهی و حقوق معوقه کارکنان شهرداری اندیمشک را ۱۳ ماه اعلام و گفت: که در صورت دریافت عوارض و تلاش جهادی در مجموعه شهرداری اندیمشک و وصول عوارض سالیانه شهرداری می‌تواند تا حدی توان پرداخت حق‌وحقوق پرسنل شهرداری پرداخت و در رابطه با توسعه خدمات گام‌های مهم برداشته شود.
  بحیرایی با بیان اینکه ساخت‌وساز در شهرستان اندیمشک در حالت سکون بوده افزود: درآمد شهرداری روی عوارض ساخت‌وساز و بدهی‌هایی که به شهرداری وجود دارد عمدتاً تأمین می‌شود که باید با دعوت از بدهکاران و وصول طلب شهرداری در زمینه درآمدزایی گام برداریم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  خوز پرس عربی خوزپرس خوزپرس خوزپرس خبر فارسی تابناك وب